Strony internetowe WordPress

Strony internetowe WordPress, czyli najpopularniejszy system zarządzania treścią. Sprawdza się zarówno jako wizytówka firmy, blog tematyczny jak i sklep internetowy.

CMS WordPress pozwala każdemu bez specjalistycznej wiedzy programowania na łatwą edycję tekstów na stronie, wystarczy tylko dostęp do internetu. Tym samym nie są Państwo zależni od firm zewnętrznych przy każdej zmianie treści, zdjęć w galerii czy dodaniu nowego postu.

W zakresie stron internetowych zajmujemy się kompleksową obsługą:

  • pomoc przy wyborze i zakupie serwera wraz z domeną
  • instalacja systemu CMS WordPress na wybranym serwerze
  • implementacja szablonu graficznego
  • optymalizacja SEO (widoczność strony w internecie)
  • tworzenie skrzynek pocztowych z własną unikatową domeną
  • szkolenie w zakresie edycji tekstów i obsługi strony

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do nas.

Częste pytania

Jaki jest koszt realizacji?

Klasyczna strona to zazwyczaj koszt 1500-2000 zł. Jest on zależny od ilości zakładek/stron i podstron oraz ilości treści. Wpływ mają również różne dodatki np.: zmiana języka strony, nietypowe rozwiązania i funkcjonalności, dodatkowe grafiki reklamowe. Po więcej informacji prosimy o kontakt.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji przy klasycznej stronie internetowej do 6 zakładek (strona główna, o nas, usługi, portfolio, galeria, kontakt) wynosi około 7 dni. Przy większej ilości treści czas realizacji może się wydłużyć.

Czy moja strona będzie działała na komórkach?

TAK! Wszystkie tworzone przez nas strony są responsywne, czyli zoptymalizowane do poprawnego wyświetlania się na urządzeniach mobilnych, oraz przy różnych rozdzielczościach ekranu.

Portfolio