737 490 000

ZADZWOŃ

kontakt@maknet.pl

NAPISZ DO NAS

Strony internetowe WordPress

Tworzymy strony i sklepy internetowe na najpopularniejszym systemie zarządzania treścią jakim jest WordPress. Sprawdza się zarówno jako wizytówka firmyblog tematyczny jak i sklep e-commerce.

System CMS WordPress pozwala każdemu bez specjalistycznej wiedzy programowania na łatwą edycję tekstów na stronie, wystarczy tylko dostęp do internetu. Tym samym nie są Państwo zależni od firm zewnętrznych przy każdej zmianie treści, zdjęć w galerii czy dodaniu nowego postu.

Zobacz niżej co oferujemy.

projektowanie stron internetowych Gorzów Wielkopolski

System CMS

System zarządzania treścią pozwala na łatwą edycję danych na stronie

Edycja treści odbywa się w prosty sposób w edytorze tekstowym. Każdy kto używał kiedyś MS Word poradzi sobie bez problemów. Nie trzeba znajomości kodowania.

Responsywność

Strona wygląda świetnie zarówno na komputerze jak i na komórce

Wszystkie elementy dostosowują się do ekranu na którym przeglądamy stronę. Obojętnie czy jest komputer, laptop, tablet czy komórka. Ułatwia to czytanie i oglądanie treści.

Szablon graficzny

Unikatowy szablon graficzny dla Twojej strony WWW

W zależności od charakteru strony i preferencji klienta, dobieramy odpowiedni szablon graficzny. Może być prosty i minimalistyczny, a może zaskakiwać złożonością i przyciągać uwagę.

Optymalizacja SEO

Czyli optymalizacja strony pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach

Sama strona to nie wszystko. Odpowiednie jej skonfigurowanie i dobranie treści, da efekt w postaci wysokiej pozycji w wyszukiwarce typu Google.

Sklep eCommerce

Sklep z dodatkowymi funkcjonalnościami

W pełni funkcjonalny sklep: zakładanie konta, zakupy gości, hurt, integracja z płatnościami (PayU, Przelewy24, PayPal i inne), różne formy wysyłki, warunkowanie kosztów wysyłki (wg ceny, wagi, rozmiarów, itp.), koszyk, kody rabatowe, przeceny, produkty proste i złożone (rozmiar, kolor, itp. z różną ceną), galeria produktu oraz wiele innych funkcjonalności.

Elementy na stronie

Galeria, portfolio, formularz kontaktowy, mapa i inne

Każda strona może zawierać podstawowe elementy takie jak galeria, portfolio, formularz kontaktowy, formularz wyceny, mapa dojazdu, cennik i inne.

Skrzynka eMail

Tworzenie skrzynek pocztowych z własną unikatową domeną

Do strony internetowej może zostać założona skrzynka pocztowa z własną domeną dla każdego pracownika. Jej pojemność zależna jest od wielkości wykupionego serwera.

Możliwości

Nieskończone możliwości na rozbudowę o dodatkowe moduły i funkcjonalności

CMS WordPress z uwagi na swoją popularność posiada bardzo dużą bazę dodatków płatnych i bezpłatnych. Daje to ogromne możliwości na rozbudowę o różne funkcjonalności. Masz pomysł na unikatową stronę? Zapytaj nas o więcej szczegółów.

Częste pytania

Klasyczna strona to zazwyczaj koszt 1000 – 2000 zł. Jest on zależny od ilości zakładek/stron i podstron oraz ilości treści. Wpływ mają również różne dodatki np.: zmiana języka strony, nietypowe rozwiązania i funkcjonalności, dodatkowe grafiki reklamowe. Po więcej informacji prosimy o kontakt.

Czas realizacji przy klasycznej stronie internetowej do 6 zakładek (strona główna, o nas, usługi, portfolio, galeria, kontakt) wynosi około 7 dni. Przy większej ilości treści czas realizacji może się wydłużyć.

TAK! Wszystkie tworzone przez nas strony są responsywne, czyli zoptymalizowane do poprawnego wyświetlania się na urządzeniach mobilnych, oraz przy różnych rozdzielczościach ekranu.

Ostatnie projekty stron www

Potrzebujesz strony internetowej lub sklepu?

Zadzwoń 737 490 000